Kesintisiz Güç Kaynağı UPS

Kesintisiz güç kaynakları (ups) temel olarak şebekede oluşan voltaj ve frekans dalgalanması düzeleyen, elektrik kesintisi durumunda akülerinin besleme kapasitesine bağlı olarak belirli bir süre daha enerji vermeye yarayan araçlara denir.
Türkiye'de ve dünyada yaygın olarak iki türlü kesintisiz güç kayanağı kullanılmaktadır bunlar ;

1. On-line kesintisiz güç kaynağı (online ups)

2. Of-line ( Lineinteractive ) kesintisiz güç kaynağı (lineinteractive ups)
Best Enerji Elektronik Sistemler olarak kesintisiz güç kaynağı (ups) alanında hem üretici ve hem ithalatçı hemde ihracatçı olarak sektördeki yerimizi almış bulunmaktayız. Firmamız On-line ve Of-line model güç kaynaklarında ithalat ve imalat yapmaktadır.
Bunun yanı sıra markası ne olursa olsun her nevi ups (kesintisiz güç kaynağı) teknik destek, bakım ve tamirat yapmakta olup, ayrıca elinizdeki eski teknoloji ürünü veya firmanızın kullanım kapasitesini kaldırmayan ups (kesintisiz güç kaynaklarını) değerinde iade alıp yerine yeni nesil kesintisiz güç kaynağı vermekteyiz.

3. Best Power Line-Interactive Kesintisiz Güç Kaynakları
Bu tip kesintisiz güç kaynakları şebeke enerji olduğu durumda şebeke enerjisini belirli bir ayar sahası içinde düzenleyerek yükü besler şebeke kesildiği an çok kısa bir zamanda devreye girerek yükü aküler üstünden beslemeye devam eder. Firmamız 650 VA ila 3000 VA arası BestLine sersi olarak bu tip kesintisiz güç kaynaklarından temin edebilirsiniz.

Navigasyon:   Anasaya Kesintisiz Güç Kaynağı UPS

İletişim Bilgileri

Best Enerji Sistemleri

  • Address : Eski Osmanlı sokak No: 48 / A Mecidiyeköy
  • Tel : (090) 212 275 4328
  • Fax : (090) 212 275 4329
  • Gsm : (090) 533 250 4149
  • Email : [email protected]