Hakkımızda

Ülkemiz enerji sorunları yaşadığı günümüzde Best Power Enerji Sistemleri, bu sorunların çözümü için 2006 yılında kurulmuş üretici bir firmadır.

Üretim ileri teknoloji ürünü Kesintisiz Güç Kaynaklarını ana faaliyet konusu olarak benimsemekle birlikte siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazesine güç elektroniği kapsamına giren Servo Elektronik Voltaj Regülatörler, Statik İnverterler, Akü Şarj Redresörleri, Frekans Konvertörleri, ünitelerini dahil ederek, düşük fiyat avantajı, sorunsuz satış sonrası teknik servis ve çağın teknolojisini barındıran ürünleri ve bunlara bağlı olarak müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmayı kendisine ilke edinmiştir.

Her geçen gün artan iş hacmi, profesyonel müşteri odaklı yönetim biçimi, genç dinamik hırslı kadrosu ile Best Power, güç elektroniği sektöründe emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Günümüz dünyasında hızla ilerleyen teknolojik gelişmfeler ve değişimler beraberinde enerji sorunlarına da yol açmaktadır. Elektrikle çalışan cihazların arıza sebeplerinin yaklaşık % 85’i enerji problemlerinden kaynaklanmaktadır. Bu problemler firmanıza ağır maddi hasarlar verdiği gibi iş gücü kaybına da neden olmaktadır. Bu noktada kesintisiz ve temiz enerji ihtiyacı bir lüks olmaktan çıkıp gereklilik arz etmektedir.

Best Power; ülkemizin yoğun olarak hissedilen enerji sorunlarını yakın takibe almış piyasa ve ülkemizin şartlarını göz önünde bulundurarak kaliteli ve ekonomik ürünler sunmayı amaç edinmiştir.

Siz müşterilerimize satmış olduğumuz ürünler ulusal ve uluslar arası kalite belgelerine sahip (TSEK, CE, …vs) olmakla birlikte firmamız Best Enerji Güçlü, kurumsal müşterileri portföyüne dahil etmiştir.

Ayrıca Best Power markası ne olursa olsun her türlü her güçte güç kaynağına bakım ve teknik servis vermektedir. Bunun yanı sıra eski teknoloji ürünlerinizi değerinde iade alıp yerine son teknoloji ürünleri cihazlarımızı siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Best Power, Türkiye’nin Güç Elektroniği alanında ürünlerini sizinle paylaşmaktan, ülkemiz ekonomisine ve siz değerli müşterilerimizin taleplerine katkıda bulunmaktan dolayı gurur duymaktadır.

Birlikte daha aydınlık günlere ulaşmak dileği ile…

Navigasyon:   Anasaya Kurumsal Hakkımızda

İletişim Bilgileri

Best Enerji Sistemleri

  • Address : Eski Osmanlı sokak No: 48 / A Mecidiyeköy
  • Tel : (090) 212 275 4328
  • Fax : (090) 212 275 4329
  • Gsm : (090) 533 250 4149
  • Email : [email protected]